Πρόγραμμα

Disney Junior
00:00 - 00:25 (25') | Παιδική
Σοφία, η Πριγκίπισσα Κ3 Ε63 
00:25 - 00:30 (5') | Παιδική
Πυτζαμοήρωες Κ2 Ε41 
00:30 - 01:00 (30') | Παιδική
Γιγαντόσαυρος Κ1 Ε2 
01:00 - 01:25 (25') | Παιδική
Σούπερ Ήρωες με Πιτζάμες Κ1 Ε6 
01:25 - 01:50 (25') | Παιδική
Σούπερ Ήρωες με Πιτζάμες Κ1 Ε7 
01:50 - 02:00 (10') | Παιδική
Paprika Κ1 Ε1 
02:00 - 02:15 (15') | Παιδική
Ζου Κ1 Ε28 
02:15 - 02:30 (15') | Παιδική
Ζου Κ1 Ε29 
02:30 - 02:55 (25') | Παιδική
Χένρι Τερατοαγκαλίτσας Κ2 Ε32 
02:55 - 03:20 (25') | Παιδική
Χένρι Τερατοαγκαλίτσας Κ2 Ε33 
03:20 - 03:30 (10') | Παιδική
Paprika Κ1 Ε2 
03:30 - 03:40 (10') | Παιδική
Paprika Κ1 Ε3 
03:40 - 03:55 (15') | Παιδική
Ζου Κ2 Ε90 
03:55 - 04:10 (15') | Παιδική
Ζου Κ2 Ε91 
04:10 - 04:25 (15') | Παιδική
Ζου Κ2 Ε92 
04:25 - 04:35 (10') | Παιδική
Paprika Κ1 Ε4 
04:35 - 04:45 (10') | Παιδική
Paprika Κ1 Ε5 
04:45 - 05:00 (15') | Παιδική
Χένρι Τερατοαγκαλίτσας Κ1 Ε13 
05:00 - 05:15 (15') | Παιδική
Χένρι Τερατοαγκαλίτσας Κ1 Ε18 
05:15 - 05:30 (15') | Παιδική
Χένρι Τερατοαγκαλίτσας Κ1 Ε5 
05:30 - 05:45 (15') | Παιδική
Χένρι Τερατοαγκαλίτσας Κ1 Ε6 
05:45 - 06:00 (15') | Παιδική
Σούπερ Ήρωες με Πιτζάμες Κ2 Ε76 
06:00 - 06:15 (15') | Παιδική
Σούπερ Ήρωες με Πιτζάμες Κ3 Ε53 
06:15 - 06:30 (15') | Παιδική
Σούπερ Ήρωες με Πιτζάμες Κ3 Ε54 
06:30 - 06:55 (25') | Παιδική
Γιγαντόσαυρος Κ1 Ε6 
06:55 - 07:00 (5') | Εκπομπή
Ένα Καρτούν από την Μπουτίκ της Μίνι Κ3 Ε25 
07:00 - 07:30 (30') | Παιδική
Η Φρουρά των Λιονταριών Κ3 Ε69 
07:30 - 08:00 (30') | Παιδική
Ο Μίκυ και οι Φίλοι του σε Αγώνες Ταχύτητας Κ2 Ε39 
08:00 - 08:30 (30') | Παιδική
Σούπερ Ήρωες με Πιτζάμες Κ2 Ε27 
08:30 - 08:40 (10') | Παιδική
Μπλούι Κ1 Ε11 
08:40 - 08:50 (10') | Παιδική
Μπλούι Κ1 Ε47 
08:50 - 09:00 (10') | Παιδική
Μπλούι Κ1 Ε31 
09:00 - 09:30 (30') | Παιδική
Σοφία, η Πριγκίπισσα Κ2 Ε27 
09:30 - 10:00 (30') | Παιδική
Η Έλενα του Άβαλορ Κ2 Ε37 
10:00 - 10:30 (30') | Παιδική
Fancy Nancy Clancy Κ1 Ε19 
10:30 - 11:00 (30') | Παιδική
Σούπερ Ήρωες με Πιτζάμες Κ1 Ε11 
11:00 - 11:30 (30') | Παιδική
Βαμπιρίνα Κ1 Ε11 
11:30 - 12:00 (30') | Παιδική
Βαμπιρίνα Κ1 Ε12 
12:00 - 12:30 (30') | Παιδική
Η Μικρή Γιατρός Κ3 Ε82 
12:30 - 13:00 (30') | Παιδική
Γιγαντόσαυρος Κ1 Ε4 
13:00 - 13:30 (30') | Παιδική
Κουταβοφιλαράκια Κ1 Ε14 
13:30 - 14:00 (30') | Παιδική
Κουταβοφιλαράκια Κ1 Ε8 
14:00 - 14:30 (30') | Παιδική
Σούπερ Ήρωες με Πιτζάμες Κ2 Ε50 
14:30 - 15:00 (30') | Παιδική
Τ.Ο.Τ.Σ. Κ1 Ε9 
15:00 - 15:30 (30') | Παιδική
Ο Μίκυ και οι Φίλοι του σε Αγώνες Ταχύτητας Κ2 Ε31 
15:30 - 16:00 (30') | Παιδική
Βαμπιρίνα Κ1 Ε13 
16:00 - 16:25 (25') | Παιδική
Η Έλενα του Άβαλορ Κ2 Ε35 
16:25 - 16:30 (5') | Παιδική
Disney Junior Music Nursery Rhymes Κ2 Ε29 
16:30 - 17:00 (30') | Παιδική
Η Φρουρά των Λιονταριών Κ3 Ε68 
17:00 - 17:30 (30') | Παιδική
Τ.Ο.Τ.Σ. Κ1 Ε2 
17:30 - 17:40 (10') | Παιδική
Μπλούι Κ1 Ε28 
17:40 - 17:50 (10') | Παιδική
Μπλούι Κ1 Ε6 
17:50 - 18:00 (10') | Παιδική
Μπλούι Κ1 Ε1 
18:00 - 18:30 (30') | Παιδική
Γιγαντόσαυρος Κ1 Ε10 
18:30 - 19:00 (30') | Παιδική
Βαμπιρίνα Κ1 Ε10 
19:00 - 19:30 (30') | Παιδική
Σούπερ Ήρωες με Πιτζάμες Κ1 Ε5 
19:30 - 20:00 (30') | Παιδική
Η Φρουρά των Λιονταριών Κ3 Ε68 
20:00 - 20:30 (30') | Παιδική
Σοφία, η Πριγκίπισσα Κ4 Ε101 
20:30 - 21:00 (30') | Παιδική
Η Έλενα του Άβαλορ Κ1 Ε18 
21:00 - 21:30 (30') | Παιδική
Fancy Nancy Clancy Κ1 Ε4 
21:30 - 21:40 (10') | Παιδική
Μπλούι Κ1 Ε28 
21:40 - 21:50 (10') | Παιδική
Μπλούι Κ1 Ε6 
21:50 - 22:00 (10') | Παιδική
Μπλούι Κ1 Ε1 
22:00 - 22:30 (30') | Παιδική
Γιγαντόσαυρος Κ1 Ε10 
22:30 - 23:00 (30') | Παιδική
Βαμπιρίνα Κ1 Ε10 
23:00 - 23:30 (30') | Παιδική
Σούπερ Ήρωες με Πιτζάμες Κ1 Ε5 
23:30 - 00:00 (30') | Παιδική
Η Φρουρά των Λιονταριών Κ3 Ε68 

Second Tab

Third tab