Smile TV
00:00 - 00:30 (30') | Παιδική
Pac Man 
00:30 - 01:00 (30') | Σειρές
Glitter Force 
01:00 - 01:30 (30') | Παιδική
Μαγικά Τουβλάκια 
01:30 - 02:30 (60') | Κιν. Σχέδια
Πριγκίπισσα Σίσσυ 
02:30 - 03:00 (30') | Παιδική
Dimitri 
03:00 - 03:30 (30') | Κιν. Σχέδια
Πριγκίπισσα Σίσσυ 
03:30 - 04:00 (30') | Παιδική
Οι Περιπέτειες του Βούπα 
04:00 - 04:30 (30') | Παιδική
Μαγικά Τουβλάκια 
04:30 - 05:00 (30') | Κιν. Σχέδια
Timo 
05:00 - 06:00 (60') | Κιν. Σχέδια
Herb Family 
06:00 - 06:30 (30') | Σειρές
Glitter Force 
06:30 - 07:00 (30') | Παιδική
Η Εισβολή των Rabbids 
07:00 - 07:30 (30') | Σειρές
Καελού 
07:30 - 08:00 (30') | Κιν. Σχέδια
Βρούμιζ 
08:00 - 08:30 (30') | Παιδική
Η Ντουλάπα της Χλόης 
08:30 - 09:00 (30') | Κιν. Σχέδια
Pet Pals 
09:00 - 09:30 (30') | Κιν. Σχέδια
Γιο Γιο 
09:30 - 10:00 (30') | Παιδική
Ο Όγκι και οι Κατσαρίδες 
10:00 - 10:30 (30') | Παιδική
Τάτα ο Εξωγήινος 
10:30 - 11:00 (30') | Κιν. Σχέδια
Rat - a - Tat 
11:00 - 11:30 (30') | Κιν. Σχέδια
Ζιγκ και Σαρκό 
11:30 - 12:00 (30') | Παιδική
Τα Τρία Σκιουράκια 
12:00 - 12:30 (30') | Κιν. Σχέδια
Pet Pals 
12:30 - 13:00 (30') | Κιν. Σχέδια
Νόνο 
13:00 - 13:30 (30') | Παιδική
The Owl 
13:30 - 14:00 (30') | Παιδική
Η Ντουλάπα της Χλόης 
14:00 - 14:30 (30') | Κιν. Σχέδια
Βρούμιζ 
14:30 - 15:00 (30') | Κιν. Σχέδια
Πάντα και Κρας 
15:00 - 15:30 (30') | Παιδική
Κέιτ και Μιμ-Μιμ 
15:30 - 16:00 (30') | Κιν. σχεδίων
Chuggington 
16:00 - 16:30 (30') | Κιν. Σχέδια
Pincode 
16:30 - 17:00 (30') | Κιν. Σχέδια
Invention Story 
17:00 - 17:30 (30') | Κιν. Σχέδια
Bitz & Bob 
17:30 - 18:00 (30') | Παιδική
Kikoriki 
18:00 - 18:30 (30') | Κιν. Σχέδια
Κουλιπάρι: Ένας Στρατός Βατράχων 
18:30 - 19:00 (30') | Κιν. Σχέδια
Infinity Nado 
19:00 - 19:30 (30') | Κιν. Σχέδια
Tobot Athlon 
19:30 - 20:00 (30') | Σειρές
Καελού 
20:00 - 20:30 (30') | Κιν. Σχέδια
Μπατ Πατ 
20:30 - 21:00 (30') | Παιδική
Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας 
21:00 - 21:30 (30') | Κιν. Σχέδια
Μπολτς και Μπλιπ 
21:30 - 22:00 (30') | Κιν. Σχέδια
Σλας 
22:00 - 22:30 (30') | Κιν. Σχέδια
Μετεωήρωες 
22:30 - 23:00 (30') | Κιν. Σχέδια
Ο Τυχερός Φρεντ 
23:00 - 23:30 (30') | Παιδική
Ο Όγκι και οι Κατσαρίδες 
23:30 - 00:00 (30') | Παιδική
Super Yizai 

Second Tab

Third tab